0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Nations League A, Group 1
Denmark
۲
۰
France
Finished
۲۲:۱۵
Austria
۱
۳
Croatia
Finished
۲۲:۱۵
Europe
UEFA Nations League C, Group 3
Azerbaijan
۳
۰
Kazakhstan
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
۱
۱
Belarus
inprogress
۱۹:۳۰
Europe
UEFA Nations League D, Group 1
Moldova
۲
۰
Liechtenstein
Finished
۱۶:۳۰
Andorra
۱
۱
Latvia
Finished
۱۶:۳۰
World
Friendly International Matches
New Zealand
۰
۲
Australia
Finished
۰۶:۳۰
Thailand
۲
۱
Trinidad And Tobago
Finished
۱۴:۰۰
Colombia
۴
۱
Guatemala
Finished
۰۳:۳۰
Mexico
۱
۰
Peru
Finished
۰۴:۳۰
Malaysia
۰
۱
Tajikistan
Finished
۱۷:۰۰
Niger
۰
۰
Liberia
Finished
۱۸:۳۰
Japan
J3 League
Matsumoto Yamaga FC
۰
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۹:۳۰
Kamatamare Sanuki
۰
۴
Kataller Toyama
Finished
۰۸:۳۰
Tegevajaro Miyazaki
۲
۳
Imabari FC
Finished
۰۸:۳۰
Nagano Parceiro
۲
۱
Azul Claro Numazu
Finished
۱۲:۳۰
SC Sagamihara
۰
۲
Vanraure Hachnohe FC
Finished
۰۸:۳۰
Fukushima United FC
۲
۱
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۹:۳۰
Iwaki SC
۲
۱
FC Gifu
Finished
۰۷:۳۰
Argentina
Liga Profesional
CA River Plate
۰
۱
Talleres de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
Independiente
۱
۰
Newell's Old Boys
Finished
۰۳:۰۰
Rosario Central
۱
۱
Platense
Finished
۲۲:۰۰
Gimnasia y Esgrima La Plata
۰
۱
Tigre
Finished
۲۲:۰۰
Japan
J2 League
Albirex Niigata
۱
۰
Omiya Ardija
Finished
۰۸:۳۰
Tokushima Vortis
۱
۱
Mito HollyHock
Finished
۱۱:۳۰
Tochigi SC
۰
۰
F.C. Ryukyu
Finished
۱۲:۳۰
Fagiano Okayama
۳
۰
Vegalta Sendai
Finished
۰۷:۳۰
Grulla Morioka
۱
۳
Zweigen Kanazawa
Finished
۰۸:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۰
۱
Roasso Kumamoto
Finished
۰۸:۳۰
Blaublitz Akita
۲
۱
Machida Zelvia
Finished
۰۸:۳۰
Spain
LaLiga 2
Eibar
۲
۱
Racing Santander
Finished
۲۰:۰۰
Burgos CF
۰
۰
Levante
Finished
۱۵:۳۰
Albacete Balompie
۱
۱
FC Andorra
Finished
۲۰:۰۰
Lugo
۰
۰
Real Oviedo
Finished
۱۷:۴۵
Republic of Korea
K3 - League
Hwaseong FC
۱
۰
Cheongju City FC
Finished
۰۹:۳۰
Dangjin Citizen FC
۱
۱
Siheung Citizen
Finished
۰۹:۳۰
Gyeongju Korea H&N Power
۲
۱
Paju Citizen FC
Finished
۱۱:۳۰
Gimhae City
۱
۱
Yangju Citizen
Finished
۱۳:۳۰
Qatar
Stars League Cup
Qatar SC Doha
۱
۳
Umm Salal
Finished
۲۰:۳۰
Al Sailiya
۲
۳
Al-Ahli Doha
Finished
۱۸:۲۰
Al Sadd
۳
۰
Al-Wakra
Finished
۲۰:۳۰
Europe
UEFA Nations League A, Group 4
Wales
۰
۱
Poland
Finished
۲۲:۱۵
Netherlands
۱
۰
Belgium
Finished
۲۲:۱۵
Brazil
Serie C
Mirassol FC
۲
۱
AA Aparecidense
Finished
۲۳:۳۰
Volta Redonda
۱
۲
Botafogo SP
Finished
۲۳:۳۰
Ecuador
Serie A
Independiente Del Valle
۱
۰
Macara
Finished
۰۳:۳۰
Universidad Catolica Quito
۳
۰
Club 9 de Octubre
Finished
۰۱:۰۰
Japan
YBC Levain Cup
Urawa Red Diamonds
۰
۴
Cerezo Osaka
Finished
۱۱:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۰
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۱:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Seoul E-Land FC
۳
۲
FC Anyang
Finished
۱۰:۳۰
Daejeon Citizen
۳
۰
Gyeongnam FC
Finished
۰۸:۰۰
Uruguay
Primera Division Clausura
Penarol Montevideo
۰
۱
Montevideo City Torque
Cancelled
۰۱:۳۰
CA Rentistas
۰
۱
Plaza Colonia
Cancelled
۱۷:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
Lleida
۰
۰
SCR Pena Deportiva
Finished
۱۳:۳۰
Terrassa CF
۱
۲
SD Formentera
Finished
۱۳:۳۰
RCD Mallorca B
۱
۰
CF Badalona Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
۲
۱
Ebro
Finished
۱۳:۰۰
Ibiza Islas Pitiusas
۲
۰
AE Prat
Finished
۱۳:۳۰
UE Olot
۰
۲
Valencia CF B
Finished
۱۸:۳۰
UD Alzira
۰
۱
CD Teruel
Finished
۱۹:۳۰
Colombia
Primera A
Club Deportivo Los Millonarios
۲
۲
America de Cali
Finished
۰۱:۰۰
Envigado
۱
۲
Independiente Medellin
Finished
۲۲:۳۰
United States
MLS
San Jose Earthquakes
۲
۳
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۵:۳۰
Japan
Japan Football League
MIO Biwako Shiga
۱
۲
Criacao Shinjuku
Finished
۰۷:۳۰
Veertien Mie
۱
۱
Honda F.C.
Finished
۰۷:۳۰
Suzuka Unlimited
۱
۱
Tokyo Musashino United FC
Finished
۰۸:۳۰
Reinmeer Aomori
۰
۰
Maruyasu Industries SC
Finished
۰۷:۳۰
Kagura Shimane FC
۱
۱
Honda Lock
Finished
۰۷:۳۰
United States
USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC
۱
۱
Oakland Roots SC
Finished
۰۳:۳۰
Detroit City FC
۲
۲
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۳:۰۰
San Antonio FC
۱
۰
Sacramento Republic FC
Finished
۰۴:۰۰
Pittsburgh Riverhounds
۱
۱
Orange County SC
Finished
۰۲:۳۰
Las Vegas Lights
۱
۲
San Diego Loyal
Finished
۰۵:۳۰
Miami FC
۰
۰
Monterey Bay
Finished
۰۲:۳۰
China
Super League
Chengdu Qianbao Better City
۰
۰
Henan Jianye
Finished
۱۵:۳۰
Shanghai SIPG
۲
۰
Guangzhou City
Finished
۱۳:۰۰
Peru
Segunda Division
Union Huaral
۲
۱
Molinos El Pirata
Finished
۲۳:۳۰
Alianza Universidad
۴
۲
CD Alfonso Ugarte
Finished
۲۳:۳۰
Santos FC de Ica
۵
۰
Los Chankas CYC
Finished
۲۳:۳۰
Comerciantes Unidos
۲
۱
Cusco FC
Finished
۲۳:۳۰
Costa Rica
Primera Division
Municipal Perez Zeledon
۱
۳
CS Herediano
Finished
۰۵:۳۰
Guadalupe FC
۰
۱
AD Municipal Grecia
Finished
۰۲:۳۰
AD San Carlos
۰
۰
LD Alajuelense
Finished
۰۵:۳۰
CS Cartagines
۱
۱
Santos de Guapiles
Finished
۲۰:۳۰
China
League One
Shenyang Urban FC
۱
۲
Shaanxi Changan
Finished
۱۱:۰۰
Nanjing Fengfan
۲
۳
Zibo Cuju
Finished
۱۱:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۱
۰
Sichuan Jiuniu
Finished
۱۱:۰۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 1
Linares Deportivo
۱
۰
Alcorcon
Finished
۱۳:۳۰
Rayo Majadahonda
۱
۲
Ceuta
Finished
۱۳:۳۰
CF Fuenlabrada
۲
۱
Talavera
Finished
۱۹:۳۰
Real Madrid B
۳
۱
CD Badajoz
Finished
۱۳:۳۰
Pontevedra
۰
۰
Real Balompedica Linense
Finished
۱۸:۳۰
Cultural Leonesa
۰
۳
Cordoba
inprogress
۱۹:۳۰
England
Super League Women
Liverpool (W)
۰
۳
Everton (W)
Finished
۲۱:۱۵
West Ham United (W)
۰
۲
Manchester United (W)
Finished
۱۷:۳۰
Chelsea (W)
۲
۰
Manchester City (W)
Finished
۱۸:۳۰
Leicester (W)
۰
۲
Aston Villa (W)
Finished
۱۷:۳۰
Brighton & Hove Albion (W)
۲
۱
Reading FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Mexico
Liga de Expansion
Mineros De Zacatecas
۲
۲
Atletico Morelia
Finished
۰۵:۳۵
Pumas Tabasco
۰
۱
Cimarrones de Sonora
Finished
۰۳:۳۵
Alebrijes Oaxaca
۳
۰
Coyotes de Tlaxcala
Finished
۰۱:۳۰
Canada
Canadian Premier League
Cavalry FC
۱
۳
Atletico Ottawa
Finished
۰۱:۰۰
World
Friendly Club Matches
Philadelphia Union
۱
۰
Pachuca CF
Finished
۰۱:۳۰
PFC CSKA Sofia
۲
۰
Septemvri Sofia
Finished
۱۶:۳۰
FC Dallas
۰
۳
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۱:۳۰
Vukovar 1991
۰
۱
NK Osijek
Finished
۱۴:۳۰
NK Urania
۱
۴
HNK Hajduk Split
Finished
۱۷:۰۰
NK Siroki Brijeg
۱
۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
Finished
۱۷:۳۰
FC PAOK Thessaloniki
۱
۱
Panserraikos
Finished
۱۷:۳۰
United States
USL League One
Richmond Kickers
۱
۱
Central Valley Fuego
Finished
۰۲:۰۰
Charlotte Independence
۲
۱
North Carolina
Finished
۰۲:۳۰
Forward Madison FC
۰
۱
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۳:۳۰
Northern Colorado Hailstorm FC
۱
۱
Greenville Triumph SC
Finished
۰۴:۳۰
FC Tucson
۲
۱
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۵:۳۰
United States
NWSL
Houston Dash (W)
۰
۲
Seattle Reign FC (W)
Finished
۰۴:۰۰
Portland Thorns (W)
۳
۰
Chicago Red Stars (W)
Finished
۲۳:۳۰
North Carolina (W)
۳
۰
NJ/NY Gotham FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
El Salvador
Primera Division
AD Isidro Metapan
۲
۲
C.D. FAS
Finished
۰۴:۳۰
CD Atletico Marte
۳
۲
Santa Tecla FC
Finished
۰۰:۳۰
Jocoro FC
۳
۲
CD Aguila
Finished
۰۰:۴۵
CD Chalatenango
۲
۴
CD Platense Zacatecoluca
Finished
۰۴:۰۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura gr. B
Cariari Pococi
۳
۱
CS Uruguay de Coronado
Finished
۲۳:۳۰
Santa Ana
۳
۲
AD Aserri
Finished
۲۲:۳۰
Escorpiones de Belen
۱
۱
Limon Black Star
Finished
۰۳:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 5
CD Estepona
۰
۱
CD Coria
Finished
۱۳:۳۰
AD Union Adarve
۲
۰
Cerdanyola del Valles FC
Finished
۱۲:۳۰
Cacereno
۱
۰
CD Atletico Paso
Finished
۱۳:۳۰
Guadalajara
۱
۱
AD Alcorcon B
Finished
۱۹:۳۰
CD Diocesano
۲
۱
U.D. Melilla
Finished
۱۳:۳۰
Socuellamos
۰
۱
Navalcarnero
Finished
۱۳:۳۰
CF Villanovense
۰
۰
Leganes B
Finished
۱۹:۳۰
Peru
Primera Division
Universidad Cesar Vallejo
۳
۲
FBC Melgar Arequipa
Finished
۰۰:۰۰
FC Carlos Stein
۱
۲
Carlos A. Mannucci
Finished
۲۱:۳۰
Chile
Copa Chile
Huachipato
۱
۰
Nublense
Finished
۰۲:۳۰
Colombia
Primera B
Llaneros FC
۲
۰
Tigres FC
Finished
۰۰:۰۰
Barranquilla FC
۲
۳
Real Cartagena
Finished
۰۱:۳۰
Europe
UEFA Nations League C, Group 1
Faroe Islands
۲
۱
Turkey
Finished
۲۲:۱۵
Luxembourg
۱
۰
Lithuania
Finished
۲۲:۱۵
England
League One
Plymouth Argyle FC
۲
۱
Ipswich Town FC
Finished
۱۵:۰۰
France
Division 1 Women
Paris Saint Germain (W)
۲
۱
Fleury 91 FC (W)
Finished
۱۴:۱۵
Paraguay
Primera Division
12 de Octubre
۰
۲
Sol de America
Finished
۰۰:۳۰
Resistencia SC
۰
۱
Nacional Asuncion
Finished
۲۳:۳۰
Africa
CAF Champions League Qualification
El Zamalek
۲
۰
Elect-Sport
Finished
۲۱:۳۰
Ukraine
Premier League
FC Minaj
۰
۱
FK Lviv
Finished
۱۳:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group B
Sportivo Penarol
۱
۰
Huracan Las Heras
Finished
۲۳:۰۰
CD Argentino Monte Maiz
۰
۰
Sportivo Desamparados
Finished
۲۲:۳۰
Independiente Chivilcoy
۲
۱
Sportivo Estudiantes
Finished
۲۲:۳۰
Ferro Carril Oeste General Pico
۲
۱
Sansinena
Finished
۲۲:۳۰
Sol de Mayo
۲
۰
Atletico Camioneros
Finished
۲۲:۰۰
Juventud Unida Universitario
۰
۲
Ciudad de Bolivar
Finished
۲۲:۳۰
CA Liniers Bahia Blanca
۲
۰
Club Villa Mitre
Finished
۰۲:۳۰
Club Circulo Deportivo
۱
۰
Club Cipolletti
Finished
۲۱:۳۰
Czech Republic
3. Liga - MSFL
FC Slovacko B
۳
۳
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Finished
۱۱:۴۵
Unicov
۳
۰
Uhersky
Finished
۱۱:۴۵
FC Velke Mezirici
۰
۳
FC Slovan Rosice
Finished
۱۱:۴۵
Fastav Zlin B
۲
۴
Znojmo
Finished
۱۲:۰۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group B
FK Viktoria Zizkov
۰
۰
Slovan Velvary
Finished
۱۱:۴۵
TJ Sokol Zapy
۰
۰
FK Teplice B
Finished
۱۸:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 2
Llanes
۲
۴
Real Titanico FC
Finished
۱۳:۳۰
UC Ceares
۲
۱
Condal CF
Finished
۱۸:۳۰
CD Colunga
۰
۰
CD Covadonga
Finished
۱۹:۰۰
UD Llanera
۱
۰
CD Lealtad
Finished
۱۸:۳۰
CD Tuilla
۰
۱
Caudal Deportivo de Mieres
Finished
۱۹:۰۰
Luarca CF
۱
۱
CD Praviano
Finished
۱۹:۰۰
Aviles Stadium CF
۰
۳
Sporting Gijon B
Finished
۱۳:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
Sollentuna Utd FF
۱
۱
Vasalunds/Essinge IF
Finished
۱۴:۳۰
TEAM TG FF
۱
۱
Motala AIF FK
Finished
۱۴:۳۰
Pitea IF
۲
۲
Orebro Syrianska IF
Finished
۱۴:۳۰
Gefle IF
۳
۱
IF Karlstad
Finished
۱۶:۳۰
FC Stockholm Internazionale
۲
۱
Umea FC
Finished
۱۶:۳۰
United States
NISA
LA Force
۰
۰
California Utd Strikers
Finished
۰۵:۳۰
ASC San Diego
۳
۱
AC Syracuse Pulse
Finished
۰۴:۳۰
Chattanooga FC
۱
۰
Flower City Union
Finished
۰۳:۰۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura gr. A
Deportiva Carmelita
۰
۱
AD Municipal Liberia
Finished
۰۵:۳۰
Puerto Golfito
۱
۴
AD Cofutpa
Finished
۲۰:۴۵
Quepos Cambute
۳
۱
Municipal Garabito
Finished
۲۳:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 13
Real Murcia B
۲
۴
Racing Murcia
Finished
۱۱:۳۰
La Union CF
۳
۰
Alcantarilla FC
Finished
۱۲:۳۰
Aguilas FC
۱
۰
EG El Palmar CF
Finished
۱۹:۳۰
Deportiva Minera
۲
۰
UD Caravaca
Finished
۱۹:۰۰
Ciudad de Murcia
۱
۲
UCAM Murcia CF B
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 4
UCAM Murcia
۲
۲
Juventud Torremolinos CF
Finished
۱۳:۳۰
Real Betis B
۱
۰
Sevilla Atletico
Finished
۱۳:۳۰
Atletico Mancha Real CF
۲
۱
CD Utera
Finished
۲۰:۳۰
Cadiz B
۱
۳
Mar Menor
Finished
۱۳:۳۰
Sanluqueno
۱
۱
Recreativo de Huelva
Finished
۲۰:۱۵
CD El Ejido 2012
۱
۱
Granada B
Finished
۱۹:۳۰
Antequera
۲
۰
FC Cartagena II
Finished
۱۹:۳۰
Yeclano Deportivo
۰
۳
Velez CF
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group A
San Martin Formosa
۰
۰
Racing de Cordoba
Finished
۲۲:۳۰
Gimnasia y Tiro
۲
۰
Boca Unidos
Finished
۲۲:۳۰
Defensores de Belgrano VR
۰
۱
CA Sarmiento de Resistencia
Finished
۲۲:۳۰
Sportivo AC Las Parejas
۲
۰
Crucero del Norte
Finished
۲۲:۳۰
Defensores de Pronunciamiento
۳
۰
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
Finished
۲۱:۳۰
Japan
Nadeshiko League Cup Women
Inac Kobe Leonessa (W)
۲
۱
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۱۰:۰۰
Elfen Saitama (W)
۰
۲
Urawa Red Diamonds (W)
Finished
۱۱:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 8
CD Mirandes B
۳
۱
Unami Cp
Finished
۱۷:۳۰
Palencia CF
۱
۲
Arandina CF
Finished
۱۹:۰۰
Real Avila
۴
۳
Ponferradina B
Finished
۱۸:۳۰
CA Bembibre
۱
۱
Atletico Tordesillas
Finished
۱۸:۳۰
La Virgen del Camino
۰
۰
CD Becerril
Finished
۱۳:۳۰
SD Almazan
۱
۴
Atletico Astorga CF
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
Marino de Luanco
۱
۰
Zamora
Finished
۱۸:۳۰
CD Laredo
۳
۱
Polvorin FC
Finished
۱۴:۰۰
CF Cristo Atletico
۲
۱
Bergantinos CF
Finished
۱۸:۳۰
SD Compostela
۰
۱
Union Popular Langreo
Finished
۱۹:۳۰
Burgos Promesas
۱
۱
Ourense CF
Finished
۲۰:۰۰
Denmark
2. Division
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۳
۱
B93 Kopenhagen
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Osterlen FF
۱
۲
FC Rosengard
Finished
۱۵:۳۰
FK Karlskrona
۵
۲
Hogsby IK
Finished
۱۵:۳۰
Kristianstad FC
۱
۴
Asarums IF FK
Finished
۱۶:۳۰
Russia
FNL
Arsenal Tula
۲
۰
Volga Ulyanovsk
Finished
۱۷:۳۰
FC Dynamo Makhachkala
۰
۰
FC Rodina Kitaevskoe
Finished
۱۸:۳۰
Veles Moscow
۱
۱
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۴:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
۱
۰
FK Rubin Kazan
Finished
۱۶:۳۰
FC Krasnodar II
۰
۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۵:۳۰
FC Volgar Astrakhan
۰
۰
Alania Vladikavkaz
Finished
۱۷:۳۰
Energiya Khabarovsk
۲
۰
PFC Kuban
Finished
۱۰:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۳
۲
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۷:۳۰
Akron Tolyatti
۱
۱
FC Ufa
Finished
۱۶:۳۰
France
Championnat National U19 Group D
AS Saint-Etienne U19
۰
۱
AS Cannes U19
Finished
۱۳:۳۰
Toulouse FC U19
۳
۱
Ajaccio U19
Finished
۱۲:۳۰
SC Air Bel U19
۲
۰
US Colomiers U19
Finished
۱۶:۳۰
Istres U19
۰
۴
AS Beziers U19
Finished
۱۶:۳۰
OGC Nice U19
۰
۲
Bastia SC U19
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
OTP
۴
۱
Komeetat
Finished
۱۴:۳۰
Närpes Kraft
۰
۰
KajHa
Finished
۱۴:۳۰
JS Hercules
۱
۱
OLS
Finished
۱۸:۳۰
World
Friendly International Matches U21
Scotland U21
۱
۱
Northern Ireland U21
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 2
SD Logrones
۱
۰
CF Intercity
Finished
۱۳:۳۰
CD Atletico Baleares
۱
۲
UD Logrones
Finished
۱۳:۳۰
CE Sabadell
۱
۰
CD Calahorra
Finished
۱۳:۳۰
Real Union Club de Irun
۱
۲
CD Alcoyano
Finished
۱۳:۳۰
Gimnastic de Tarragona
۱
۰
SD Amorebieta
Finished
۱۹:۳۰
UE Cornella
۰
۰
Castellon
Finished
۱۷:۳۰
CD Numancia
۲
۰
CD La Nucia
Finished
۱۹:۳۰
Austria
Landesliga
FC Koblach
۲
۲
FC Nenzing
Finished
۱۲:۳۰
WAF Brigittenau
۳
۲
Post SV Wien
Finished
۱۲:۰۰
ASK Klagenfurt II
۰
۱
SC Landskron
Finished
۱۵:۳۰
SV Frauental
۴
۱
SC Liezen
Finished
۱۲:۰۰
ASKO Koettmannsdorf
۲
۲
ASK Klagenfurt
Finished
۱۶:۳۰
Oberperfuss
۲
۱
Wacker Innsbruck
Finished
۱۲:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A
Los Cabos United
۳
۰
Tecos
Finished
۰۵:۳۰
Reboceros de La Piedad
۱
۰
Saltillo FC
Finished
۰۳:۳۰
Jaibos Tampico Madero
۳
۲
Aguacateros CD Uruapan
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Dongu FC
۴
۲
Escorpiones FC
Finished
۰۰:۳۰
CD Inter Queretaro
۱
۳
Colima
Finished
۰۰:۳۰
Catedraticos Elite
۱
۲
Lobos ULMX
Finished
۲۰:۳۰
Montaneses FC
۲
۲
Inter Playa del Carmen
Finished
۲۰:۳۰
Sporting Canamy
۱
۲
Yalmakan FC
Finished
۰۰:۳۰
Tuzos UAZ
۰
۱
Chihuahua FC
Finished
۱۹:۳۰
Panama
Liga Prom
Plaza Amador Reserves
۲
۰
CD Centenario
Finished
۰۳:۳۰
Panama City FC
۰
۱
Sporting San Miguelito Reserves
Cancelled
۰۴:۳۰
Mario Mendez FC
۰
۱
San Francisco FC Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Colon C-3
۰
۰
San Martin FC
Finished
۰۰:۳۰
Potros Del Este Reserves
۰
۲
UMECIT
Finished
۰۰:۳۰
CA Independiente Reserves
۱
۲
CD Universitario Reserves
Finished
۰۳:۳۰
Guatemala
Primera Division
Deportivo Marquense
۲
۰
Nueva Concepcion
Finished
۰۵:۳۰
Aurora FC
۱
۱
CSD Comunicaciones B
Finished
۲۰:۳۰
Deportivo Sanarate
۰
۱
Barberena
Finished
۲۰:۳۰
San Juan La Laguna FC
۲
۲
CD Suchitepequez
Finished
۲۰:۳۰
Chimaltenango FC
۰
۰
Mictlán
Finished
۰۰:۳۰
Coatepecano IB
۲
۰
Deportivo San Pedro
Finished
۲۱:۳۰
World
Friendly International Matches U20
Paraguay U20
۱
۱
Peru U20
Finished
۰۵:۳۰
Croatia U20
۳
۱
Albania U20
Finished
۱۸:۰۰
World
Friendly International Matches U19
Malta U19
۱
۲
Croatia U19
Finished
۱۲:۳۰
Spain
Primera Division Women
Atletico Madrid (W)
۱
۰
CD Alaves (W)
Finished
۱۳:۳۰
UD Granadilla Tenerife (W)
۰
۰
Real Madrid (W)
Cancelled
۲۲:۳۰
Levante UD (W)
۲
۰
Athletic Bilbao (W)
Finished
۲۰:۳۰
Villarreal (W)
۱
۴
FC Barcelona (W)
Finished
۱۸:۳۰
Japan
Nadeshiko League Women
Setagaya Sfida (W)
۲
۱
Ehime FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Gunma White Star (W)
۱
۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
Finished
۰۷:۳۰
FC Seagulls Yokohama (W)
۱
۰
Orca Kamogawa FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 1
RC Villalbes
۲
۲
Club Rapido de Bouzas
Finished
۱۳:۳۰
CD Barco
۰
۱
Arzua
Finished
۱۹:۰۰
UD Somozas
۲
۰
Viveiro CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Choco
۰
۰
Silva SD
Finished
۱۸:۳۰
UD Paiosaco
۰
۳
CD Estradense
Finished
۱۹:۰۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Onsala BK
۳
۱
Assyriska BK
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
Urvalsdeild Women
Throttur Reykjavik (W)
۵
۰
KR Reykjavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
UMF Selfoss (W)
۲
۰
Breidablik (W)
Finished
۱۷:۳۰
Keflavik (W)
۱
۲
IBV Vestmannaeyjar (W)
Finished
۱۷:۳۰
Ecuador
Liga Pro Serie B
El Nacional Quito
۳
۱
Buhos ULVR F.C.
Finished
۲۱:۳۰
Indepiendente Juniors
۱
۰
CA Santo Domingo
Finished
۱۹:۱۵
Manta FC
۱
۰
Imbabura Sporting Club
Finished
۲۰:۳۰
England
Championship Women
Sunderland (W)
۲
۳
Charlton (W)
Finished
۱۴:۰۰
London City Lionesses (W)
۳
۰
Durham (W)
Finished
۱۴:۳۰
Bristol City (W)
۱
۱
Southampton (W)
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Bundesliga Women
1. FFC Turbine Potsdam (W)
۰
۳
MSV Duisburg (W)
Finished
۱۴:۳۰
FC Bayern Munchen (W)
۳
۰
Werder Bremen (W)
Finished
۱۴:۳۰
SG Essen (W)
۱
۰
SV Meppen (W)
Finished
۱۷:۳۰
SC Freiburg (W)
۲
۴
Eintracht Frankfurt (W)
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Serie D
Pouso Alegre
۱
۰
America RN (Rio Grande do Norte)
Finished
۲۲:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
UD Logrones B
۰
۱
Sestao River Club
Finished
۱۳:۳۰
Alfaro
۲
۰
CD Tudelano
Finished
۱۸:۳۰
Sociedad Deportivo Tarazona
۱
۱
SD Beasain
Finished
۱۸:۳۰
SD Gernika Club
۱
۲
Racing Rioja
Finished
۱۹:۳۰
Utebo
۱
۰
Izarra
Finished
۱۸:۳۰
Germany
2. Bundesliga Women
Bayern Munich II (W)
۲
۱
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۲:۳۰
Carl Zeiss Jena (W)
۱
۰
SC Sand (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Ingolstadt 04 (W)
۰
۱
RB Leipzig (W)
Finished
۱۲:۳۰
Turbine Potsdam II (W)
۱
۳
SC Freiburg II (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Koln II (W)
۳
۳
VfL Wolfsburg II (W)
Finished
۱۲:۳۰
1. FC Nurnberg (W)
۲
۱
FFC Frankfurt II (W)
Finished
۱۵:۳۰
SG 99 Andernach (W)
۰
۰
FSV Gutersloh (W)
Finished
۱۵:۳۰
Poland
II Liga
KS Hutnik Krakow
۱
۳
Motor Lublin
Finished
۱۲:۳۰
Radunia Stezyca
۲
۲
Olimpia Elblag
Finished
۱۶:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Toronto FC II
۱
۰
Philadelphia Union II
Finished
۰۲:۳۰
Netherlands
Eredivisie Women
Fortuna Sittard (W)
۰
۱
Feyenoord (W)
Finished
۱۳:۴۵
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Trosa Vagnharad SK
۱
۳
United IK Nordic
Finished
۱۵:۳۰
Smedby AIS
۳
۱
Sleipner IK Norrkoping
Finished
۱۵:۳۰
Varmbols FC
۱
۲
IFK Eskilstuna
Finished
۱۸:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Sportivo Trinidense
۱
۱
2 de Mayo
Cancelled
۱۷:۳۰
Club General Martin Ledesma
۳
۰
Sportivo San Lorenzo
Finished
۱۷:۳۰
Sportivo Luqueno
۱
۰
Atletico Colegiales
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
Brown de Adrogue
۲
۳
Belgrano de Cordoba
Finished
۲۰:۱۰
Guillermo Brown
۱
۱
Club Atletico Guemes
Finished
۲۱:۳۰
Tristan Suarez
۲
۲
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
Finished
۱۷:۳۰
CD Maipu
۱
۰
Nueva Chicago
Finished
۲۳:۳۰
Independiente Rivadavia
۱
۰
Club Atletico Alvarado
Finished
۲۳:۳۰
Club Atletico Mitre
۱
۰
Deportivo Madryn
Finished
۲۲:۳۰
Germany
Regionalliga North
Teutonia Ottensen
۱
۱
Schwarz-Weis Rehden
Cancelled
۱۵:۳۰
1. FC Phoenix Luebeck
۳
۱
Hamburger SV II
Finished
۱۵:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۷
۰
Kickers Emden
Finished
۱۵:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۰
۴
Bremer SV
Finished
۱۶:۳۰
Kuwait
Federation Cup
Al-Arabi Kuwait
۴
۱
Al-Jahra
Finished
۱۸:۴۰
Al-Shabab
۰
۰
Al Sahel Abu Halifa
Finished
۱۸:۴۰
Ghana
Premier League
Asante Kotoko
۱
۱
Hearts of Oak
Finished
۱۸:۳۰
Aduana Stars
۲
۲
Samartex
Finished
۱۸:۳۰
Kotoku Royals FC
۰
۰
Nsoatreman FC
Finished
۱۸:۳۰
Bibiani Gold Stars FC
۱
۰
Bechem United
Finished
۱۸:۳۰
Karela
۲
۰
Dreams FC
Finished
۱۸:۳۰
Real Tamale United
۰
۱
Legon Cities FC
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie A Women
Sampdoria (W)
۰
۲
Internazionale Milano (W)
Finished
۱۶:۰۰
ASD Pomigliano (W)
۲
۲
Como (W)
Finished
۱۴:۰۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group D
SC Angrense
۲
۲
FC Ferreiras
Finished
۱۴:۳۰
Fabril Barreiro
۲
۱
Futebol Clube de Serpa
Finished
۱۷:۳۰
Oriental Dragon FC
۱
۰
Juventude Evora
Finished
۱۷:۳۰
Olhanense
۱
۲
Lusitano Ginasio Clube Evora
Finished
۱۷:۳۰
Rabo Peixe
۰
۰
Atletico CP
Finished
۱۷:۳۰
SC Praiense
۱
۱
Imortal DC
Finished
۱۸:۳۰
Denmark
3rd Division
Holstebro
۳
۱
Oureskolernes BK
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NPL Northern New South Wales
Broadmeadow Magic
۱
۲
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۷:۳۰
Brazil
Serie B
EC Bahia
۲
۲
Operario PR
Finished
۰۰:۴۵
Germany
Oberliga Bremen
Schwachhausen
۲
۲
TuSpo Surheide
Finished
۱۴:۳۰
Geestemunde
۰
۳
Aumund-Vegesack
Finished
۱۲:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 10
Sevilla C
۱
۰
Conil CF
Finished
۱۹:۰۰
Ayamonte CF
۲
۰
Bollullos CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Ciudad de Lucena
۲
۱
Xerez CD
Finished
۲۰:۳۰
CD Rota
۱
۰
Cartaya
Finished
۱۳:۳۰
Argentina
Primera D
Centro Espanyol
۰
۱
Defensores de Cambaceres
Finished
۲۲:۰۰
Yupanqui
۳
۱
CA Lugano
Finished
۲۲:۰۰
Uruguay
Segunda Division
Sud America
۳
۰
La Luz
Finished
۲۰:۰۰
Miramar Misiones
۱
۳
Rampla Juniors
Finished
۲۰:۰۰
Central Espanol FC
۱
۱
CA Progreso Montevideo
Finished
۲۰:۰۰
Villa Espanola
۱
۲
Racing Club de Montevideo
Finished
۲۰:۰۰
Club Atletico Cerro
۰
۴
Atenas
Finished
۲۰:۰۰
Juventud Piedras
۰
۳
Uruguay Montevideo
Finished
۲۰:۰۰
Turkey
2. Lig - Red Group
1928 Bucaspor
۰
۰
Kirsehir Belediye Spor
Finished
۱۹:۳۰
Fethiyespor
۱
۰
Etimesgut Belediyespor
Finished
۱۹:۳۰
Adiyamanspor
۳
۰
Diyarbekirspor Kulubu
Finished
۱۵:۳۰
Pazarspor
۰
۱
Kastamonuspor
Finished
۱۵:۳۰
Zonguldak Komurspor
۲
۱
Iskenderun
Finished
۱۶:۰۰
Sariyer GK
۱
۱
Serik Belediyespor
Finished
۱۶:۳۰
Kirklarelispor
۱
۱
Vanspor FK
Finished
۱۶:۳۰
Hekimoglu Trabzon
۰
۰
Karacabey Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Ljungskile SK
۰
۳
Falkenbergs FF
Finished
۱۷:۳۰
Poland
III Liga, Group 4
CKS Chelmianka Chelm
۱
۱
Wisla Sandomierz
Finished
۱۷:۳۰
LKS Lagow
۳
۲
Sokol Sieniawa
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Yxhults IK
۰
۱
Vanersborgs FK
Finished
۱۵:۳۰
IK Gauthiod
۵
۲
Nordvarmland FF
Cancelled
۱۵:۳۰
Denmark
Elitedivisionen Women
Fc Thy-Thisted (W)
۲
۰
Sundby (W)
Finished
۱۴:۳۰
AGF Aarhus (W)
۳
۳
Brondby (W)
Finished
۱۶:۱۵
Panama
LPF
Independiente de La Chorrera
۰
۲
Sporting San Miguelito
Finished
۰۰:۳۰
Alianza FC Panama
۴
۰
Atletico Chiriqui
Finished
۰۲:۴۵
Herrera FC
۲
۱
CD Arabe Unido
Finished
۰۵:۰۰
Norway
3. Division avd. 6
Harstad IL
۲
۲
Lorenskog IF
Finished
۱۶:۳۰
Stromsgodset IF II
۱
۰
Mjølner
Finished
۱۷:۳۰
Lillestrom 2
۱
۱
FK Senja Silsand
Finished
۱۹:۰۰
Bossekop UL
۲
۲
Mjoendalen 2
Finished
۱۶:۳۰
Belgium
Beker van Belgie
Eendracht Aalst
۱
۳
KVC Westerlo
Finished
۱۷:۳۰
Royal Knokke FC
۰
۴
Kfco Beerschot-Wilrijk
Finished
۱۷:۳۰
URSL Vise
۰
۲
SK Beveren
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
ASC Dortmund
۰
۰
1. FC Gievenbeck
Finished
۱۶:۳۰
SV Schermbeck
۱
۲
FC Gutersloh 2000
Finished
۱۶:۳۰
TuS Erndtebruck
۳
۲
Sportfreunde Lotte
Finished
۱۷:۳۰
TSV Victoria Clarholz
۲
۰
TuS Ennepetal
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Vreden 1921
۴
۰
FC Eintracht Rheine
Finished
۱۶:۳۰
SF Siegen 1899
۰
۱
SV Westfalia Rhynern
Finished
۱۶:۳۰
SC Preussen Munster II
۵
۱
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group A
Viktoria Plzen B
۳
۱
FC Pisek
Finished
۱۲:۰۰
FK Admira Praha
۱
۱
TJ Prestice
Finished
۱۱:۴۵
Dukla Prague B
۳
۱
Bohemians 1905 B
Finished
۱۱:۴۵
Sokol Hostoun
۳
۲
FK Kraluv Dvur
Finished
۱۸:۰۰
Norway
3. Division avd. 2
Hodd IL II
۱
۱
Elverum
Finished
۱۶:۳۰
Norway
Toppserien Women
Kolbotn (W)
۲
۲
Lillestrom LSK Kvinner (W)
Finished
۱۶:۳۰
Arna-Bjørnar (W)
۳
۰
Roa (W)
Finished
۱۶:۳۰
Tromso (W)
۰
۲
Asane Fotball (W)
Finished
۱۵:۰۰
Poland
Ekstraklasa Women
Bydgoszcz (W)
۰
۲
GKS Katowice (W)
Finished
۱۳:۳۰
United Arab Emirates
Division 1
Dibba Al-Hisn
۳
۰
Fursan Hispania FC
Finished
۱۶:۵۰
Emirates Club Ras Al Khaimah
۳
۰
Hatta Dubai
Finished
۱۶:۵۰
Al Taawon FC
۱
۱
Al Thaid
Finished
۱۶:۵۰
Al Jazira Hamra
۱
۱
Al Arabi Umm Al Quwain
Finished
۱۶:۵۰
Ecuador
Superliga Women
Independiente del Valle (W)
۱
۳
Club Nanas (W)
Finished
۲۳:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
Malacateco
۱
۱
Guastatoya
Finished
۲۱:۴۵
Achuapa FC
۲
۱
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
inprogress
۱۹:۳۰
Chile
Primera B
Santiago Wanderers
۰
۰
Deportes Recoleta
Finished
۲۱:۳۰
CD Arturo Fernandez Vial
۱
۲
Copiapo
Finished
۲۱:۳۰
Deportes Iquique
۱
۲
C.D. Universidad de Concepcion
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 3
CD Cayon
۲
۲
UD Samano
Finished
۱۸:۳۰
Vimenor CF
۳
۲
CD Siete Villas
Finished
۱۹:۳۰
CD Tropezon
۲
۰
UM Escobedo
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Primera A Women
Excursionistas (W)
۰
۳
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
Finished
۱۷:۳۰
Comunicaciones (W)
۰
۶
CA Independiente (W)
Finished
۱۷:۳۰
Boca Juniors (W)
۲
۱
UAI Urquiza (W)
Finished
۲۱:۲۵
Portugal
Campeonato de Portugal, Group B
Leca FC
۴
۰
AD Machico
Finished
۱۷:۳۰
Maritimo Funchal II
۱
۱
FC Alpendorada
Finished
۱۷:۳۰
Beira Mar
۱
۱
Valadares Gaia FC
Finished
۱۸:۳۰
Gondomar
۳
۲
GD Resende
Finished
۱۷:۳۰
AD Castro Daire
۱
۱
AD Camacha
Finished
۱۷:۳۰
Guarda Desportiva
۳
۱
Rebordosa AC
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Ykkonen
EIF Ekenas
۴
۰
Japs
Finished
۱۷:۳۰
PK-35
۱
۰
PIF Parainen
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Kolmonen
MiPK
۷
۰
RPS Lions
Finished
۱۶:۳۰
Roi United
۰
۱
TP 47 Tornio
Finished
۱۶:۰۰
Inter Helsinki
۱
۱۰
HPS
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Mittelrhein
SSG Bergisch Gladbach
۱
۰
FC Hurth
Finished
۱۶:۳۰
Siegburger SV 04
۰
۲
Borussia Freialdenhoven
Finished
۱۶:۳۰
BC Viktoria Glesch Paffendorf
۱
۵
FC Wegberg-Beeck
Finished
۱۶:۳۰
Viktoria Arnoldsweiler
۱
۲
FC Pesch 1956
Finished
۱۶:۳۰
SpVg Frechen 20
۲
۰
Hennef 05
Finished
۱۶:۴۵
Blau-Weiss Friesdorf
۰
۷
TuS BW Konigsdorf
Finished
۱۷:۰۰
Fortuna Koln II
۱
۱
Eintracht Hohkeppel
Finished
۱۷:۰۰
VfL Vichttal
۴
۲
Bonner SC
Finished
۱۷:۰۰
Turkey
2. Lig - White Group
Eylul Belediye Sivas
۰
۲
Afjet Afyonspor
Finished
۱۵:۳۰
Corum Belediyespor
۴
۱
Batman Petrolspor
Finished
۱۹:۳۰
Bayburt Ozel Idarespor
۱
۱
Arnavutkoy
Finished
۱۵:۰۰
Amedspor SK
۲
۰
Bursaspor
Finished
۱۹:۳۰
24 Erzincanspor
۲
۱
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۱۹:۳۰
Tarsus Idman Yurdu
۱
۱
Sanliurfaspor
Finished
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
Kjelsas II
۵
۳
Os Turnforening
Finished
۱۵:۳۰
FC Lyn Oslo
۴
۱
Stabaek IF II
Finished
۱۶:۳۰
Skeid 2
۲
۳
Grorud IL 2
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
IFK Kalmar (W)
۰
۱
Pitea IF (W)
Finished
۱۴:۳۰
Umea IK (W)
۱
۳
KIF Orebro (W)
Finished
۱۶:۳۰
AIK (W)
۱
۲
Eskilstuna United (W)
Finished
۱۶:۳۰
Norway
2. Division Group 2
Brattvag
۴
۲
Ullensaker Kisa IL
Finished
۱۴:۰۰
Asker Fotball
۲
۱
Eidsvold TF
Finished
۱۷:۳۰
Alta IF
۳
۳
Træff
Finished
۱۴:۳۰
Slovakia
3. Liga East
Slavia TU Kosice
۰
۱
FK Spisska Nova Ves
Finished
۱۲:۳۰
TJ Tatran Oravske Vesele
۵
۱
Banik Kalinovo
Finished
۱۷:۰۰
FK Svidnik
۱
۲
MFK Snina
Finished
۱۷:۰۰
FTC Filakovo
۰
۲
Partizan Bardejov
Finished
۱۷:۰۰
FK Podkonice
۱
۲
OFK Malzenice
Finished
۱۷:۰۰
Hungary
NB III
Diosgyori VTK II
۳
۰
Tiszaujvaros
Finished
۱۲:۳۰
III Keruleti Tue Upe
۳
۱
Gyirmot SE II
Finished
۱۷:۳۰
Mako
۲
۱
Paksi SE II
Finished
۱۷:۳۰
Senyo Carnifex FC
۱
۰
Egri FC
Finished
۱۷:۳۰
Debreceni VSC II
۱
۲
Hatvan
Finished
۱۲:۳۰
Kaposvari Rakoczi FC
۰
۱
Komarom VSE
Finished
۱۷:۳۰
Puskas Academy II
۳
۱
Erdi VSE
Finished
۱۲:۳۰
Dabas FC
۰
۴
Dunaujvaros Palhalma
Finished
۱۷:۳۰
BKV Elore
۰
۱
BVSC Zuglo
Finished
۱۷:۳۰
Tiszafuredi
۱
۲
Penzugyor
Finished
۱۷:۳۰
Zsambeki
۱
۳
Veszprem FC
Finished
۱۷:۳۰
Ireland
1. Division
Bray Wanderers AFC
۰
۳
Waterford FC
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
General Lamadrid
۱
۱
CA Atlas
Finished
۲۲:۰۰
Puerto Nuevo
۲
۱
Club Lujan
Finished
۲۲:۰۰
Argentino Merlo
۴
۱
CA Victoriano Arenas
Finished
۲۲:۰۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Argentino Quilmes
۱
۱
Villa San Carlos
Finished
۲۲:۰۰
Brazil
Copa Paulista
AD São Caetano do Sul
۱
۰
EC XV de Novembro (Piracicaba)
Finished
۲۱:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Club Omnisports Korhogo
۰
۰
Sporting Gagnoa
Finished
۱۹:۰۰
ES Bafing
۱
۳
Asec Mimosas
inprogress
۲۱:۳۰
Austria
Regionalliga West - Tirol
Telfs
۳
۳
SC Imst
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
1. NL
NK Croatia Zmijavci
۲
۲
Orijent 1919
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Reserve League
San Lorenzo Reserves
۱
۲
Lanus Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Banfield Reserves
۴
۲
CA Huracan Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Boca Juniors Reserves
۰
۰
Godoy Cruz Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Argentinos Juniors Reserves
۲
۲
Colon Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division RS
Stupcanica Olovo
۰
۰
Tosk Tesanj
Finished
۱۷:۰۰
Slovenia
2.SNL
NK Rogaska
۳
۱
ND Beltinci
Finished
۱۷:۳۰
NK Brinje Grosuplje
۲
۳
NK Fuzinar Ravne
Finished
۱۷:۳۰
Austria
Bundesliga Women
SK Sturm Graz (W)
۲
۱
FK Austria Vienna (W)
Finished
۱۶:۰۰
Wacker Innsbruck (W)
۰
۴
SV Neulengbach (W)
Finished
۱۲:۳۰
SKV Altenmarkt (W)
۰
۶
FFC Vorderland (W)
Finished
۱۲:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 9
CD Huetor Vega
۳
۲
UD Almeria B
Finished
۱۳:۳۰
UD Torre del Mar
۳
۰
Marbella FC
Finished
۱۹:۳۰
Centro de Deportes El Palo
۲
۰
Real Jaen CF
Finished
۱۳:۳۰
Torredonjimeno
۲
۳
Atletico Malagueno
Finished
۲۰:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 5
UE Tona
۰
۰
UE Vilassar de Mar
Finished
۱۴:۰۰
FE Grama
۲
۲
CF Montanesa
Finished
۱۳:۱۵
Pobla de Mafumet CF
۲
۱
CE L'Hospitalet
Finished
۱۳:۳۰
UE Sants
۱
۱
CP San Cristobal
Finished
۱۴:۰۰
CF Peralada
۱
۳
Sant Andreu Barcelona
Finished
۱۸:۳۰
UE Castelldefels
۱
۰
Girona FC B
Finished
۱۳:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
FC Kray
۱
۳
Cronenberger SC
Finished
۱۶:۳۰
Spvg Schonnebeck 1910
۱
۰
Kleve
Finished
۱۶:۳۰
Sonsbeck
۴
۰
FC Monheim
Finished
۱۶:۳۰
Sportfreunde Baumberg
۱
۳
Schwarz Weiss Essen
Finished
۱۶:۳۰
TVD Velbert
۱
۱
VfB 03 Hilden
Finished
۱۶:۳۰
Union Nettetal
۲
۱
VfB Homberg
Cancelled
۱۶:۴۵
FSV Duisburg
۳
۲
Turu Dusseldorf 1880
Finished
۱۷:۰۰
SC St Tonis 11/20
۱
۲
TSV Meerbusch
Finished
۱۷:۰۰
Belgium
First Amateur Division
KVK Tienen
۰
۳
Sint-Eloois-Winkel
Finished
۱۶:۳۰
France
Championnat National U19 Group C
FC Lorient U19
۱
۰
USSA Vertou U19
Finished
۱۶:۳۰
SA Merignac U19
-
-
Avranches U19
Finished
۱۲:۳۰
EA Guingamp U19
۳
۰
Angers U19
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
HSC Hannover
۰
۱
U.L.M. Wolfsburg
Finished
۱۶:۳۰
VFL Oldenburg
۴
۱
SV Ahlerstedt/Ottendorf
Finished
۱۶:۳۰
Spelle-Venhaus
۴
۰
MTV Gifhorn
Finished
۱۶:۳۰
Rotenburger
-
-
Ramlingen-Ehlershausen
Finished
۱۶:۳۰
Heeslinger SC
۳
۱
TUS Bersenbruck
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
FC Jarfalla
۶
۰
Kvarnsvedens IK
Finished
۱۶:۳۰
FC Gute
۱
۱
IFK Uppsala
Finished
۱۴:۳۰
IFK Stocksund
۲
۲
IFK Österåker FK
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Landesliga
VfB Frohnhausen
۴
۰
TUSEM Essen
Finished
۱۶:۳۰
SV Teutonia Uelzen
۰
۶
TuS Harsefeld von 1903 e.V.
Finished
۱۶:۳۰
SC Germania Reusrath 1913
۱
۴
SF Niederwenigern
Finished
۱۷:۰۰
Niendorfer TSV II
۵
۱
HNT Hamburg
Finished
۱۳:۰۰
Hungary
NB I Women
Haladas Viktoria (W)
۰
۳
MTK Hungaria FC (W)
Finished
۱۷:۱۵
Portugal
Campeonato de Portugal, Group C
Sertanense FC
۱
۰
UD Serra
Finished
۱۷:۳۰
Santarem
۳
۰
Sport Arronches e Benfica
Finished
۱۷:۳۰
CD Alcains
۲
۳
Mortagua FC
Finished
۱۷:۳۰
Coruchense
۱
۰
Rio Maior SC
Finished
۱۷:۳۰
Sintrense
۰
۰
Castelo Branco
Finished
۱۷:۳۰
Pero Pinheiro
۱
۰
Marinhense
Finished
۱۷:۳۰
Grupo Sportivo De Loures
۱
۱
S.U. 1 Dezembro
Finished
۱۷:۳۰
Uruguay
Segunda B
Canadian SC
۱
۱
CA Bella Vista
Finished
۱۷:۳۰
Mar de Fondo
۲
۲
Durazno
Finished
۰۳:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 1
Servette FC 2
۲
۲
Monthey
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 4
SD Leioa
۱
۰
Anaitasuna
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group A
SC Vianense
۱
۱
CD Vilar Perdizes
Finished
۱۷:۳۰
ARS Martinho
۱
۱
Pedras Salgadas
Finished
۱۷:۳۰
SC Maria DA Fonte
۰
۰
GD Braganca
Finished
۱۷:۳۰
Brito SC
۱
۱
Amarante FC
Finished
۱۷:۳۰
Dumiense FC
۰
۱
Pevidem SC
Finished
۱۷:۳۰
Vila Mea
۱
۱
Merelinense FC
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
CD Vazquez Cultural U19
۱
۱
Granada CF U19
Finished
۱۹:۰۰
Tomares U19
۳
۲
RC Recreativo Huelva U19
Finished
۱۹:۰۰
Seneca U19
۰
۱
Malaga U19
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 14
CP Montehermoso
۱
۱
UD Fuente de Cantos
Finished
۱۹:۰۰
CD Azuaga
۲
۰
CD Don Alvaro
Finished
۱۳:۳۰
Olivenza
۱
۱
Moralo
Finished
۱۳:۳۰
Plasencia
۱
۲
Calamonte
Finished
۱۴:۰۰
SP Villafranca
۱
۴
Jerez CF
Finished
۱۹:۳۰
France
Championnat National U19 Group A
Lille OSC U19
۲
۴
SM Caen U19
Finished
۱۶:۳۰
Lens U19
۲
۰
Gonfreville Esm U19
Finished
۱۶:۳۰
JA Drancy U19
۰
۲
Montfermeil U19
Finished
۱۶:۳۰
Amiens U19
۱
۱
Valenciennes FC U19
Finished
۱۶:۳۰
US Orleans U19
۲
۰
USL Dunkerque U19
Finished
۱۶:۳۰
Morocco
Botola 2
Racing de Casablanca
۲
۱
Massira
Finished
۱۹:۳۰
Chabab Atlas Khenifra
۰
۳
Ittihad Khemisset
Finished
۱۹:۳۰
Stade Marocain
۰
۰
Club Jeunesse Ben Guerir
Finished
۱۹:۳۰
Renaissance Zemamra
۱
۰
Raja Beni Mellal
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 11
CF Platges de Calvia
۱
۲
Santanyi
Finished
۲۰:۳۰
CD Sant Jordi
۱
۱
CF Soller
Finished
۱۸:۳۰
FC Inter Manacor
۲
۰
Binissalem
Finished
۱۹:۳۰
SD Portmany
۰
۲
Poblense
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Goiano 2
Itumbiara GO
۱
۰
Associacao Esportiva Evangelica
Finished
۲۲:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
CD Roda
۰
۲
Hercules II
Finished
۱۹:۳۰
Rayo Ibense
۱
۲
Villarreal CF C
Finished
۱۹:۳۰
Netherlands
Derde Divisie
Baronie
۱
۲
USV Hercules
Finished
۱۵:۳۰
GVV Unitas
۱
۰
Groene Ster
Finished
۱۵:۳۰
SV Oss 20
۲
۲
HV & CV Quick
Finished
۱۵:۳۰
France
Championnat National U19 Group B
Metz U19
۳
۲
Olympique Lyonnais U19
Finished
۱۶:۳۰
US Torcy U19
-
-
AJ Auxerre U19
Finished
۱۶:۳۰
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
۱
۳
ESTAC Troyes U19
Finished
۱۶:۳۰
Paris FC U19
۱
۰
Dijon Asptt U19
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 16
Varea
۱
۰
Haro Deportivo
Finished
۱۳:۳۰
CD Calahorra B
۰
۲
Anguiano
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Vianes
۱
۲
Berceo
Finished
۱۹:۰۰
Oyonesa
۲
۱
River Ebro
Finished
۱۹:۳۰
France
Division 2 Women
Lens (W)
۱
۰
Strasbourg (W)
Finished
۱۵:۳۰
Grenoble Foot 38 (W)
۰
۲
ASPTT Albi (W)
Finished
۱۴:۳۰
OGC Nice (W)
۱
۷
St Etienne (W)
Finished
۱۴:۳۰
Metz (W)
۲
۰
La Roche-sur-Yon (W)
Finished
۱۴:۳۰
Saint Malo (W)
۰
۲
Le Mans (W)
Finished
۱۶:۳۰
Nantes (W)
۱
۲
Lille (W)
Finished
۱۶:۳۰
Clermont Foot (W)
۱
۱
Nimes MG (W)
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Capital Territory NPL 2
Queanbeyan City FC
۱
۲
Brindabella Blues FC
Finished
۰۸:۰۰
Greece
U19 Super League
OFI Crete U19
۱
۲
Panaitolikos U19
Finished
۱۱:۳۰
Thailand
Thai League 3
Samud Songkram
۲
۰
Kanchanaburi City
Finished
۱۲:۰۰
Kasem Bundit University FC
۱
۰
Samut Sakhon City FC
Finished
۱۲:۰۰
Assumption United
۲
۱
Thawi Watthana Samut Sakhon UTD
Finished
۱۲:۰۰
Samut Prakan F.C.
۱
۴
Bangkok FC
Finished
۱۲:۰۰
Pluakdaeng United FC
۱
۱
Bankhai United
Finished
۱۲:۰۰
Surin City FC
۰
۰
Sakon Nakhon FC
Finished
۱۲:۰۰
Marines Eureka FC
۱
۱
KohKwang FC
Finished
۱۲:۰۰
Krua-Napat Ubon
۱
۲
Muang Loei United FC
Finished
۱۳:۳۰
Thonburi United FC
۰
۱
North Bangkok University
Finished
۱۲:۰۰
Mueang Kon D United
۰
۱
Muang Trang United
Finished
۱۲:۰۰
Chainat United FC
۱
۱
Kanjanapat FC
Finished
۱۲:۰۰
Khonkaen Mordindang FC
۵
۱
Nakhonratchasima United FC
Finished
۱۲:۰۰
Chachoengsao FC
۴
۱
Siam FC
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 15
CD Subiza
۴
۱
UDC Txantrea
Finished
۱۳:۰۰
CD Azkoyen
۰
۰
Burlades
Finished
۱۹:۳۰
CD Cantolagua
۱
۳
CD Beti Onak
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 7
AD Torrejon CF
۳
۲
CD Galapagar
Finished
۱۳:۰۰
CD Mostoles
۱
۱
Rayo Vallecano B
Finished
۱۳:۳۰
CD Canillas
۰
۱
Real Aranjuez
Finished
۱۳:۰۰
Ursaria
۱
۱
RSD Alcala Henares
Finished
۱۳:۳۰
CF Pozuelo de Alarcon
۳
۱
CF Fuenlabrada Promesas
Finished
۱۳:۳۰
Paracuellos Antamira
۲
۱
Las Rozas CF
Finished
۱۱:۳۰
Cuc Villalba
۱
۲
CF Trival Valderas Alcorcon
Finished
۱۳:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 18
Azuqueca
۱
۱
CD Torrijos
Finished
۱۳:۳۰
Villarrobledo
۱
۳
Calvo Sotelo Puertollano
Finished
۲۱:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 17
Cuarte CD
۲
۱
CD Binefar
Finished
۱۳:۳۰
Atletico Monzon
۰
۰
CF Illueca
Finished
۱۸:۳۰
CD Utrillas
۱
۱
CD Robres
Finished
۱۹:۰۰
CF Calamocha
۲
۱
UD Barbastro
Finished
۱۸:۳۰
CDJ Tamarite
۴
۰
CD Carinena
Finished
۱۹:۰۰
Switzerland
Super League Women
FC Zurich (W)
۸
۰
FC Basel (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
Elitettan Women
Ifo Bromolla IF (W)
۲
۱
Alvsjo AIK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sundsvall (W)
۱
۲
Lidkopings FK (W)
Finished
۱۵:۳۰
IFK Norrkoping (W)
۳
۰
Team Thorengruppen FF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Vaxjo (W)
۴
۰
Ravasens IK Karlskoga (W)
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 3
Ringkoebing IF
۱
۰
Marienlyst
Finished
۱۵:۳۰
Scotland
Premier League 2 Women
Boroughmuir Thistle (W)
۰
۰
East Fife (W)
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
TSV Landsberg
۲
۱
VfR Garching
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
SG Sonnenhof Grossaspach
۱
۰
Offenburger FV
Finished
۱۵:۳۰
Scotland
Challenge Cup
Cliftonville FC
۲
۳
Queen's Park
Finished
۱۶:۱۵
Scotland
Premier League Women
Aberdeen (W)
۰
۳
Celtic FC (W)
Cancelled
۱۸:۳۰
Rangers (W)
۴
۰
Motherwell (W)
Finished
۱۸:۳۰
Spartans FC (W)
۲
۲
Hibernian (W)
Finished
۱۵:۳۰
Glasgow City (W)
۲
۰
Hearts (W)
Finished
۱۵:۳۰
Dundee United WFC (W)
۳
۲
Hamilton Academical FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Belgium
Second Amateur Division ACFF
RCS Verlaine
۴
۲
UR Namur
Finished
۱۶:۳۰
Jordan
Jordan 1st Division
Al Yarmouk
۲
۱
Al-Baqa'a
Finished
۱۶:۳۰
Al-Karmel
۲
۳
Sama Al Sarhan
Finished
۱۶:۳۰
Chile
Segunda Division
CD Rodelindo Roman
۳
۲
Real Juventud San Joaquin
Finished
۱۸:۳۰
Deportes Valdivia
۰
۴
CSD San Antonio Unido
Finished
۱۸:۳۰
Deportes Limache
۱
۰
San Marcos
Finished
۱۸:۳۰
Iberia
۱
۰
Independiente de Cauquenes
Finished
۱۸:۳۰
Lautaro de Buin
۲
۰
Deportes Concepcion
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
4. Liga
Admira Praha II
۱
۲
FC Chomutov
Finished
۱۶:۰۰
Zdar nad Sazavou
۱
۲
Breclav
Finished
۱۷:۰۰
Poland
IV Liga
KS Blekitni Stargard II
۲
۱
MKS Dab Debno
Finished
۱۴:۳۰
Estonia
Meistriliiga Women
Saku Sporting (W)
۰
۲
Flora Tallinn (W)
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Capital Territory Premier League Women
Canberra Croatia (W)
۴
۵
Belconnen United (W)
Finished
۱۱:۰۰
Norway
1. Division Women
KIL/Hemne (W)
۳
۱
Klepp (W)
Finished
۱۵:۳۰
Fortuna Aalesund (W)
-
-
Grand Bodo (W)
Finished
۱۵:۳۰
Hoenefoss (W)
۲
۲
Ovrevoll Hosle (W)
Finished
۱۶:۳۰
Amazon Grimstad FK (W)
۲
۰
Medkila (W)
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Cearense U20
Pague Menos U20
۲
۱
Ceara U20
Finished
۱۶:۰۰
Germany
Landespokal
BSG Chemie Leipzig
۰
۰
Lokomotive Leipzig
Finished
۱۷:۳۰
Austria
Regionalliga West - Vorarlberg
Dornbirner SV
۲
۰
FC Egg
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Corinthians U20
۰
۱
Palmeiras U20
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
DJK Don Bosco Bamberg
۲
۳
ASV Cham
Finished
۱۶:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
Dynamos FC
۰
۱
Ngezi Platinum
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Hessen
SV 1898 Unter Flockenbach
۰
۴
Eintracht Frankfurt II
Finished
۱۶:۳۰
TSV Steinbach II
۳
۴
KSV 1964 Baunatal
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
Oldenburger SV
۲
۱
Union Neumuenster
Finished
۱۶:۳۰
Eckernforder SV
۲
۱
SV Todesfelde
Finished
۱۶:۳۰
Burundi
Premier League
Magara Young Boys
۱
۲
Vital'O FC
Finished
۱۶:۳۰
Flambeau du Centre FC
۳
۱
Le Messager Ngozi
Finished
۱۶:۳۰
Rukinzo FC
۰
۰
Musongati FC
Finished
۱۶:۳۰
Top Junior
۰
۲
Aigle Noir Makamba
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SG 2000 Mulheim-Karlich
۲
۱
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Finished
۱۶:۰۰
Russia
FNL 2, Group 4
NoSta Novotroitsk
۰
۲
Zenit Izhevsk
Finished
۱۴:۳۰
Amkar
۰
۱
Novosibirsk FK
Finished
۱۴:۳۰
Gazovik 2 Orenburg
۰
۰
Khimik Vurnary
Finished
۱۶:۳۰
FC Tyumen
۱
۲
Torpedo Miass
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Araguari AC U20
۰
۵
Betim U20
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Hamburg
Niendorfer TSV
۳
۱
TSV Sasel
Finished
۱۵:۳۰
Buchholz
۱
۰
Hamm United
Finished
۱۶:۳۰
Union Tornesch
۱
۲
Uhlenhorster SC Paloma
Finished
۱۶:۳۰
India
Delhi Senior Division
Sudeva Delhi FC
۴
۲
Tarun Sangha
Finished
۱۴:۰۰
Czech Republic
1. Liga Women
FC Viktoria Plzen (W)
۱
۳
AC Sparta Prague (W)
Finished
۱۲:۰۰
Slovakia
1. Liga Women
Spartak Myjava (W)
۵
۰
FC Petrzalka (W)
Finished
۱۱:۳۰
South Africa
Diski Challenge
Sekhukhune United Reserves
۰
۰
Maritzburg United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Moroka Swallows Reserves
۱
۰
Supersport United Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Kaizer Chiefs Reserves
۱
۱
Chippa United Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Indonesia
Liga 3
Panua GFC
۱
۲
Mahardika FC
Finished
۱۰:۴۵
Romania
Liga 1 Women
Ladies Targu Mures (W)
۳
۰
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
Finished
۱۰:۳۰
Piros Security (W)
۳
۳
CSM Alexandria (W)
Finished
۱۱:۳۰
Japan
Nadeshiko League 2 Women
FC Yamato Sylphid (W)
۱
۱
JFA Academy (W)
Finished
۰۹:۳۰
Chile
Tercera Division
Deportes Linares
۰
۰
Provincial Ovalle
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Copa Santa Catarina
Joinville EC
۲
۰
CA Carlos Renaux
Finished
۰۰:۳۰
Latvia
1. Liga
FK Salaspils
۰
۱
FK Dinamo Riga
Finished
۲۰:۰۰