0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Russia
KHL
Metallurg Magnitogorsk
۴
۰
Red Star Kunlun Heilongjiang
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotiv Yaroslavl
۲
۱
HC Admiral Vladivostok
Finished
۱۷:۳۰
Salavat Yulaev Ufa
۳
۲
Dinamo Minsk
Finished
۱۵:۰۰
SKA St. Petersburg
۱
۲
HC Dynamo Moscow
Cancelled
۱۷:۳۰
Severstal Cherepovec
۵
۲
HC Barys Astana
Finished
۱۸:۰۰
Sweden
SHL
Orebro HK
۴
۱
IK Oskarshamn
Finished
۱۶:۴۵
Linkopings HC
۴
۳
Farjestad BK
Finished
۱۶:۴۵
Brynas IF
۲
۵
Lulea HF
Finished
۱۶:۴۵
IF Malmo Redhawks
۳
۲
Frolunda HC
Finished
۱۶:۴۵
Vaxjo Lakers HC
۴
۰
Timra IK
Finished
۱۹:۳۰
Skelleftea AIK
۵
۲
Rogle BK
Finished
۱۹:۳۰
Finland
SM Liiga
Karpat-Oulu
۴
۱
HPK Hameenlinna
Finished
۱۷:۳۰
Pelicans Lahti
۵
۱
Ilves Tampere
Finished
۱۹:۰۰
Jyp Jyvaskyla
۲
۰
SaiPa Lappeenranta
Finished
۱۷:۳۰
HIFK Helsinki
۱
۵
KooKoo Kouvola
Finished
۱۷:۳۰
TPS Turku
۲
۱
Lukko Rauma
Finished
۱۷:۳۰
Tappara Tampere
۴
۱
Mikkelin Jukurit
Finished
۱۷:۳۰
Assat
۳
۱
KalPa Kuopio
Finished
۱۹:۰۰
Switzerland
Swiss League
HC Thurgau
۴
۳
Langenthal
Finished
۱۹:۳۰
EHC Basel
۱
۴
EHC Olten
Finished
۱۹:۰۰
HC Sierre
۷
۳
HC Biasca Ticino Rockets
Finished
۱۹:۳۰
GCK Lions
۷
۳
EHC Visp
Finished
۲۱:۱۵
EHC Winterthur
۳
۷
La Chaux-de-Fonds
Finished
۲۱:۳۰
Switzerland
NLA
Kloten Flyers
۲
۳
SC Bern
Finished
۲۱:۱۵
HC Ambri-Piotta
۲
۳
Geneve Servette HC
Finished
۲۱:۱۵
Rapperswil-Jona Lakers
۴
۰
SC Langnau Tigers
Finished
۲۱:۱۵
HC Lugano
۲
۳
HC Lausanne
Finished
۲۱:۱۵
EV Zug
۴
۳
HC Ajoie
Finished
۲۱:۱۵
Austria
EHL
HC Asiago
۳
۵
EC VSV
Finished
۲۱:۱۵
Val Pusteria Wolves
۲
۵
EHC Liwest Black Wings Linz
Finished
۲۱:۰۰
Russia
MHL
Amurskie Tigry U20
۲
۰
MHK Atlant U20
Finished
۰۶:۳۰
Sakhalinskie Akuly U20
۵
۴
Kapitan U20
Finished
۰۶:۳۰
MHC Spartak Moscow U20
۵
۶
Krasnaya Armiya U20
Finished
۱۳:۳۰
Loko Yaroslavl U20
۴
۰
SKA-1946 U20
Finished
۱۳:۳۰
MHK Krylya Sovetov U20
۱
۲
Mikhaylov Academy Novomoskovsk U20
Finished
۱۳:۳۰
Kazakhstan
Cup
Snezhnye Barsy Astana
۱
۳
Torpedo Ust-Kamenogorsk
Finished
۱۰:۳۰
Asia
Asia League
Tohoku Free Blades
۳
۴
East Hokkaido Cranes
Finished
۱۱:۳۰
Belarus
Extraliga
HC Shakhtyor Soligorsk
۲
۳
HK Gomel
Finished
۱۳:۳۰
HC Lokomotiv Orsha
۴
۰
HC Lida
Finished
۱۷:۳۰
Russia
VHL
HC Tambov
۰
۳
Neftyanik Almetyevsk
Finished
۱۳:۳۰
Lada Togliatti
۴
۱
Zvezda Chekhov Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Dizel Penza
۳
۱
Izhstal Izhevsk
Finished
۱۷:۳۰
Latvia
OHL
Kaunas City
۹
۵
HC Prizma
Finished
۱۳:۴۵
HK Zemgale
۷
۱
HK Dinaburga Daugapils
Finished
۱۷:۳۰
Norway
Fjordkraft-ligaen
Stjernen Hockey
۶
۳
Stavanger Oilers
Finished
۱۷:۳۰
Valerenga IF
۴
۱
Ringerike Panthers
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic
1.Liga
HC Frydek Mistek
۱
۲
HC Banik Sokolov
Finished
۱۸:۳۰
HC Slavia Praha
۲
۴
HC Stadion Litomerice
Finished
۱۸:۳۰
Draci Pars Sumperk
۱
۴
HC Dukla Jihlava
Finished
۱۸:۳۰
Kolin
۳
۲
SK Horacka Slavia Trebic
Finished
۱۸:۳۰
PSG Zlin
۰
۲
VHK Vsetin
Finished
۱۹:۰۰
Hc Dynamo Pardubice B
۴
۰
Jestrabi Prostejov
Finished
۱۹:۳۰
Europe
Alps Hockey League
Hockey Unterland Cavaliers
۳
۱
EHC Oberscheider Lustenau
Finished
۲۰:۰۰
RB Hockey Juniors
۲
۱
HC Gherdeina
Finished
۲۰:۴۵
Steel Wings Linz
۰
۱
Klagenfurter AC II
Finished
۲۰:۴۵
EC Kitzbuhel
۶
۳
HC Fassa
Finished
۲۱:۰۰
HC Merano
۲
۴
HDD Jesenice
Finished
۲۱:۰۰
EHC Bregenzerwald
۳
۲
Ritten Sport
Finished
۲۱:۰۰
SG Cortina
۵
۴
WSV Sterzing Vipiteno Broncos
Finished
۲۲:۰۰