0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Nations League A, Group 3
Hungary
۰
۱
Italy
inprogress
۲۲:۱۵
England
۰
۰
Germany
inprogress
۲۲:۱۵
Europe
UEFA Nations League B, Group 3
Romania
۱
۰
Bosnia and Herzegovina
inprogress
۲۲:۱۵
Montenegro
۰
۰
Finland
inprogress
۲۲:۱۵
Europe
UEFA Nations League C, Group 4
North Macedonia
۰
۰
Bulgaria
inprogress
۲۲:۱۵
Gibraltar
۰
۱
Georgia
inprogress
۲۲:۱۵
Qatar
Stars League Cup
Al Duhail
۳
۲
Al Arabi
Finished
۲۰:۳۰
Al-Shamal
۰
۰
Al-Gharafa
Finished
۲۰:۳۰
Al Markhiya
۱
۱
Al-Rayyan
Finished
۱۸:۲۰
Europe
UEFA Nations League D, Group 2
San Marino
۰
۱
Estonia
inprogress
۲۲:۱۵
Republic of Korea
K-League 2
Jeonnam Dragons
۰
۱
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
Gwangju FC
۳
۰
Ansan Greeners
Finished
۱۴:۰۰
Spain
LaLiga 2
FC Cartagena
۰
۰
Alaves
inprogress
۲۲:۳۰
Las Palmas
۰
۰
Granada CF
inprogress
۲۲:۳۰
Colombia
Primera A
Alianza Petrolera
۰
۱
Junior
Finished
۰۲:۴۰
Deportes Tolima
۱
۳
Deportivo Pereira
Finished
۰۴:۴۵
Union Magdalena Santa Marta
۰
۲
Independiente Santa Fe
Finished
۰۰:۳۵
Argentina
Liga Profesional
Velez Sarsfield
۱
۰
Barracas Central
Finished
۰۳:۰۰
Colon de Santa Fe
-
-
Argentinos Juniors
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Club Atletico Aldosivi
-
-
Central Cordoba De Santiago
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Atletico Tucuman
۳
۱
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۳:۰۰
Racing Club
۲
۱
Union Santa Fe
Finished
۰۰:۳۰
Chile
Copa Chile
Universidad de Chile
۱
۰
Universidad Catolica
Finished
۰۰:۰۰
World
Friendly International Matches U21
Italy U21
۱
۱
Japan U21
Finished
۱۷:۰۰
France U21
۰
۰
Belgium U21
inprogress
۲۲:۳۰
Malta U21
۰
۶
Montenegro U21
Finished
۲۰:۳۰
Slovenia U21
۲
۳
Bosnia and Herzegovina U21
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
GAIS
۱
۰
Lindome GIF
Finished
۲۰:۳۰
Guatemala
Primera Division
Juventud Pinulteca FC
۰
۰
San Benito FC
Finished
۰۱:۱۵
Sacachispas Chiquimula
۰
۰
Zacapa Tellioz
Finished
۰۱:۳۰
World
Friendly International Matches U20
Romania U20
۰
۱
Germany U20
Finished
۱۸:۳۰
World
Friendly International Matches U19
Serbia U19
۳
۱
France U19
Finished
۱۸:۳۰
Finland U19
۱
۲
Portugal U19
Finished
۱۶:۳۰
North Macedonia U19
۳
۲
Cyprus U19
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group A
Central Norte
۱
۱
Sportivo Belgrano
Finished
۰۰:۰۰
Club Atletico Parana
۱
۳
Juventud Antoniana
Finished
۰۱:۳۰
United States
NWSL
Angel City FC (W)
۱
۳
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Orlando Pride SC (W)
۲
۲
San Diego Wave (W)
Finished
۰۲:۳۰
Kansas City Current (W)
۳
۰
Washington Spirit (W)
Finished
۰۰:۳۰
Uruguay
Primera Division Clausura
Club Nacional de Montevideo
۱
۱
Cerro Largo FC
Finished
۰۰:۳۰
Albion FC
۱
۰
Centro Atletico Fenix
inprogress
۲۲:۳۰
Cerrito CS
۱
۲
Defensor Sporting
Finished
۰۳:۰۰
World
Friendly Club Matches
CD Chivas de Guadalajara
۱
۳
Club America
Finished
۰۰:۰۰
Mexico
Liga de Expansion
Leones Negros Guadalajara
۲
۲
CF Atlante
Finished
۰۳:۳۵
Venados Merida FC
۳
۰
CA La Paz
Finished
۰۵:۳۵
Cancun FC
۱
۲
Dorados
Finished
۰۳:۳۵
Alacranes De Durango
۱
۱
Celaya
Finished
۰۱:۳۰
England
Professional Development League
Crewe Alexandra U21
۰
۰
Burnley U21
Finished
۱۵:۳۰
Reading U21
۲
۱
Millwall U21
Finished
۱۶:۳۰
Birmingham City U21
۲
۰
Coventry City U21
inprogress
۲۱:۳۰
Sheffield Wednesday U21
۰
۲
Wigan U21
Finished
۱۴:۳۰
Ecuador
Serie A
Emelec Guayaquil
۳
۱
Deportivo Cuenca
Finished
۰۲:۳۰
Delfin
۰
۰
Mushuc Runa
Finished
۰۰:۰۰
Ireland
Premier Division
Shamrock Rovers FC
۱
۰
UCD
inprogress
۲۲:۳۰
Indonesia
Liga 2
Perserang Serang
۲
۱
PSDS Deli Serdang
Finished
۱۲:۰۰
Persiba Balikpapan
۳
۱
Deltras Sidoarjo
Finished
۱۴:۴۵
PSMS Medan
۱
۰
Semen Padang
Finished
۱۳:۰۰
Persiraja Aceh
۲
۱
PSPS Riau
Finished
۱۲:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
CA Defensores de Belgrano
۰
۰
Villa Dalmine
Finished
۰۰:۳۰
Sacachispas
۰
۱
Deportivo Moron
inprogress
۲۱:۳۰
Instituto de Cordoba
۱
۰
Temperley
Finished
۰۳:۰۰
Atletico de Rafaela
۴
۱
CA All Boys
Finished
۰۲:۰۰
France
National
LB Chateauroux
۱
۰
Dunkerque
Finished
۲۰:۰۰
United States
USL Championship
Indy Eleven
۱
۰
Loudoun United FC
Finished
۰۰:۳۰
Jordan
Jordan 1st Division
Kufer Soom
۰
۲
Al Hashemeya
Finished
۱۶:۳۰
Blama
۰
۲
Al-Arabi Irbid
Finished
۱۶:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Tacoma Defiance
۳
۲
Houston Dynamo II
Finished
۰۶:۰۰
Colombia
Regional League
Talento y Vida
۲
۰
Total Soccer
Finished
۲۰:۳۰
India
Delhi Senior Division
Friends United
۰
۳
Vatika FC
Finished
۱۱:۱۵
Garhwal Heroes FC
۶
۰
Uttarakhand
Finished
۱۴:۰۰
India
Super Division Bangalore
Students Union
۲
۱
FC Agniputhra
Finished
۱۰:۰۰
Albania
Cup
Pogradeci
۰
۳
KS Bylis Ballsh
Finished
۱۶:۳۰
KF Luz i Vogël 2008
۰
۰
KS Teuta Durres
Finished
۱۶:۳۰
KS Kastrioti Kruje
۱
۰
FK Vora
Finished
۱۶:۳۰
United States
NISA
Michigan Stars
۲
۰
Maryland Bobcats
Finished
۰۲:۳۰
England
Southern League Premier Division South
Bracknell Town F.C.
۱
۱
Hanwell Town
inprogress
۲۲:۰۰
Beaconsfield Town
۱
۰
Harrow Borough FC
inprogress
۲۲:۱۵
Northern Ireland
Northern Ireland Premier League Women
Sion Swifts LFC (W)
۱
۰
Derry City (W)
inprogress
۲۲:۱۵
Glentoran Belfast United (W)
۰
۰
Cliftonville (W)
inprogress
۲۲:۱۵
Crusaders Newtownabbey Strikers WFC (W)
۰
۰
Mid Ulster (W)
inprogress
۲۲:۳۰
England
Southern League Premier Division Central
Redditch United FC
۰
۰
Rushall Olympic
inprogress
۲۲:۱۵
Hitchin Town FC
۱
۱
St Ives Town
inprogress
۲۲:۱۵
Kings Langley FC
۰
۰
Needham Market
inprogress
۲۲:۱۵
Argentina
Primera B Metropolitana
JJ Urquiza
۰
۰
CD UAI Urquiza
inprogress
۲۲:۰۵
CA Los Andes
۰
۰
CA San Miguel
inprogress
۲۲:۰۵
Kuwait
Federation Cup
Burgan SC
۱
۴
Al Kuwait
Finished
۲۱:۰۰
Khaitan
۰
۳
Al-Salmiyah
inprogress
۲۱:۰۰
Al-Qadsiya
۲
۱
Yarmouk
Finished
۱۸:۴۰
Kazma
۳
۱
Al Fahaheel FC
Finished
۱۸:۴۰
Costa Rica
Primera Division
Deportivo Saprissa
۲
۱
Sporting San Jose
Finished
۰۲:۴۵
AD Guanacasteca
۱
۱
Puntarenas FC
Finished
۰۰:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Berazategui
۱
۱
CA Claypole
inprogress
۲۲:۰۰
San Martin De Burzaco
۰
۱
Deportivo Liniers
inprogress
۲۲:۰۰
El Porvenir
۱
۰
Ferrocarril Midland
inprogress
۲۲:۰۰
Ireland
U19 League
Dundalk U19
۱
۰
UC Dublin U19
inprogress
۲۲:۱۵
Saint Patrick's Athletic U19
۲
۱
Bohemians Dublin U19
inprogress
۲۲:۰۰
Poland
IV Liga
Termalica BB Nieciecza II
۶
۱
Okocimski Brzesko
Finished
۱۸:۳۰
Ghana
Premier League
Berekum Chelsea
۱
۰
Medeama
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Copa Goias U20
Atletico Goianiense U20
۰
۱
Bela Vista U20
inprogress
۲۲:۰۰
Guanabara City GO U20
۰
۰
Vila Nova U20
inprogress
۲۲:۰۰
Morrinhos U20
۰
۰
Aseev U20
inprogress
۲۲:۰۰
Itaberai GO U20
۱
۱
Aparecidense U20
inprogress
۲۲:۰۰
Panama
LPF
Veraguas FC
۱
۲
Tauro F.C.
Finished
۰۲:۴۵
CD Plaza Amador
۱
۲
Deportivo Universitario
Finished
۰۰:۳۰
Uruguay
Reserve League
Danubio Reserves
۰
۰
Montevideo City Torque Reserve
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Maldonado Reserves
۰
۰
CA Penarol Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Canada
Canadian Premier League
FC Edmonton
۱
۱
Forge FC
Finished
۰۰:۳۰
Argentina
Primera A Women
Atletico Lanus (W)
۴
۲
Villa San Carlos (W)
Finished
۱۹:۴۰
Racing Club (W)
۵
۰
Deportivo Espanol (W)
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
Urvalsdeild Women
Thor Akureyri (W)
۰
۰
Stjarnan (W)
Finished
۲۱:۰۰
Argentina
Reserve League
Nueva Chicago Reserves
۰
۰
Tristan Suarez Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Paraguay
Primera Division
Cerro Porteno
۵
۰
Tacuary
Finished
۰۲:۰۰
Paraguay
Division Intermedia
Fernando de la Mora
۲
۰
Pastoreo FC
inprogress
۲۱:۴۵
Brazil
Serie A
Sao Paulo FC
۴
۰
Avai
Finished
۰۲:۳۰
Russia
FNL 2, Group 2
Spartak Kostroma
۴
۰
Chertanovo Moscow
Finished
۱۹:۰۰
FK Leningradets
۴
۲
Zvezda Sankt-Peterburg
Finished
۱۹:۳۰
Yadro Saint-Peterburg
۲
۲
Dinamo Saint-Petersburg
Finished
۱۴:۳۰
Rodina Moskva III
۰
۱
Zenit St Petersburg II
Finished
۱۵:۳۰
FK Yenisey Krasnoyarsk II
۷
۰
Luki-Energiya
Finished
۱۵:۳۰
FC Tver
۲
۰
Dinamo Moscow II
Finished
۱۵:۳۰
Zorkiy Krasnogorsk
۴
۰
Electron Velikiy Novgorod
Finished
۱۶:۳۰
Znamya Truda OZ
۰
۱
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
Finished
۱۸:۳۰
Torpedo Vladimir
۱
۴
Murom
Finished
۱۸:۳۰
El Salvador
Primera Division
Alianza FC
۵
۰
Once Deportivo de Ahuachapan
Finished
۰۰:۴۵
CD Luis Angel Firpo
۰
۰
CD Dragon
Finished
۰۰:۳۰
Russia
FNL 2, Group 3
FC Sakhalinets
۱
۱
FC Ryazan
Finished
۱۴:۳۰
FK Sokol Saratov
۳
۱
FK Kaluga
Finished
۱۸:۳۰
Khimki II
۲
۳
FK Kosmos
Finished
۱۳:۳۰
Znamya Noginsk
۱
۱
Zenit Penza
Finished
۱۳:۳۰
Arsenal Tula II
۰
۲
Rodina-2
Finished
۱۴:۳۰
Kolomna
۲
۲
FC Salyut Belgorod
Finished
۱۵:۳۰
FK Dinamo Bryansk
۱
۰
Peresvet Podolsk
Finished
۱۸:۳۰
Metallurg Lipetsk
۳
۰
FK Kvant Obninsk
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Cruz Azul (W)
۱
۱
Tijuana (W)
Finished
۰۰:۱۵
Atletico San Luis (W)
۱
۰
Gallos Blancos Del Queretaro (W)
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Serie B
Criciuma EC
۲
۰
Chapecoense SC
Finished
۰۱:۰۰
Chile
Primera B
CD Santa Cruz
۰
۲
CD Puerto Montt
Finished
۰۳:۰۰
India
Shillong Premier League
Rangdajied United FC
۴
۲
Ryntih
Finished
۱۳:۱۵
World
Friendly International Matches U23
South Korea U23
۱
۱
Uzbekistan U23
Finished
۱۴:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Sportivo Ameliano Reserves
۰
۱
Guairena FC Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Resistencia SC Reserves
۱
۴
Nacional Asunción Reserve
Finished
۱۵:۳۰
World
Friendly International Matches
Syria
۰
۱
Iraq
Finished
۱۸:۳۰
Jordan
۱
۰
Oman
inprogress
۲۱:۳۰
Mali
۰
۰
Zambia
inprogress
۲۲:۳۰
Finland
U20 League
HJK Helsinki U20
-
-
HJS U20
Finished
۱۹:۳۰
Slovenia
2.SNL
Krsko
۰
۰
NK Roltek Dob
inprogress
۱۹:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
Hammarby IF DFF (W)
۰
۱
Linkopings FC (W)
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Copa Santa Catarina
Nacao Esportes
۰
۳
Marcilio Dias
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Carioca Serie B2
Barra da Tijuca
۰
۰
Buzios
inprogress
۲۱:۳۰
Northern Ireland
Premiership Development League
Carrick Rangers U20
۲
۱
Ballymena United U20
inprogress
۲۲:۱۵
Larne FC U20
۰
۰
Portadown U20
inprogress
۲۲:۳۰