0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Russia
Russian Cup
FK Spartak Moscow
۳
۰
FK Zenit St. Petersburg
Finished
۲۱:۰۰
FK Fakel Voronezh
۰
۱
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۸:۰۰
FK Akhmat Grozny
۳
۱
FC Rostov
Finished
۱۵:۳۰
China
Super League
Shanghai SIPG
۳
۰
Chengdu Qianbao Better City
Finished
۱۳:۰۰
Dalian Aerbing Yifang FC
۱
۲
Shanghai Shenhua
Finished
۱۵:۰۰
Wuhan Yangtze River
۱
۴
Cangzhou Mighty Lions FC
Finished
۱۵:۰۰
China
League One
Nanjing Fengfan
۲
۱
Tianshan Leopard F.C
Finished
۱۱:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۴
۱
Beijing Institute of Technology FC
Finished
۱۱:۰۰
Shenyang Urban FC
۳
۱
Suzhou Dongwu
Finished
۱۱:۰۰
Sichuan Jiuniu
۰
۱
Nantong Zhiyun
Finished
۱۱:۰۰
Brazil
Serie A
Atletico Mineiro
۰
۱
Palmeiras
Finished
۰۴:۱۵
Internacional RS
۰
۰
Bragantino Red Bull
Finished
۰۴:۱۵
Corinthians Paulista
۲
۱
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۱:۳۰
Fortaleza EC
۳
۲
CR Flamengo RJ
Finished
۰۱:۳۰
Coritiba FBC
۱
۰
Ceara CE
Finished
۰۱:۳۰
Fluminense RJ
۴
۰
EC Juventude
Finished
۰۱:۳۰
Goias EC
۰
۱
Botafogo RJ
Finished
۰۴:۱۵
Cuiaba
۲
۱
America Mg
Finished
۰۳:۳۰
Argentina
Reserve League
Quilmes Reserves
۱
۰
Deportivo Riestra Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Atletico Tucuman Reserves
۰
۰
Patronato Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Defensores Unidos Reserves
۲
۲
Argentino Quilmes Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Almirante Brown Reserves
۲
۱
Tristan Suarez Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Almagro Reserves
۰
۱
Chacarita Juniors Reserves
Finished
۱۶:۰۰
Nueva Chicago Reserves
۰
۰
Ferro Carril Oeste Reserves
Finished
۱۶:۳۰
CSD Flandria Reserves
۱
۱
Deportivo Camioneros Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
CA River Plate Reserves
۱
۰
Argentinos Juniors Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Colon Reserves
۳
۰
Estudiantes La Plata Reserves
Finished
۱۷:۳۰
JJ Urquiza Reserves
۲
۱
Villa San Carlos Reserves
Finished
۱۹:۳۰
CA Aldosivi Reserves
۰
۲
Tigre Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Victoriano Arenas Reserves
۰
۳
Ferrocarril Midland Reserves
Finished
۱۸:۳۰
CA Ituzaingo Reserves
۰
۲
CA Fenix Pilar Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Copa Argentina
Boca Juniors
۳
۲
Quilmes Atletico Club
Finished
۰۴:۳۰
Patronato
۳
۲
CA River Plate
Finished
۰۱:۳۰
England
Super League Women
Everton (W)
۱
۰
Leicester (W)
Finished
۲۱:۰۰
Argentina
Liga Profesional
Barracas Central
۱
۱
Gimnasia y Esgrima La Plata
inprogress
۲۲:۰۰
Finland
Veikkausliiga
FC Honka Espoo
۳
۱
HJK Helsinki
Finished
۱۸:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persis Solo
۱
۱
PSM Makassar
Finished
۱۲:۳۰
Barito Putra
۲
۲
Persik Kediri
Finished
۱۲:۳۰
PSS Sleman
۱
۲
Persita Tangerang
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Serie B
Sport Club do Recife
۲
۱
Nautico Capibaribe
Finished
۰۴:۱۵
AA Ponte Preta
۱
۴
Cruzeiro MG
Finished
۰۱:۳۰
Peru
Primera Division
Atletico Grau
۳
۰
Sport Boys
Finished
۲۱:۳۰
Sporting Cristal Lima
۴
۲
Asociacion Deportiva Tarma
Finished
۲۱:۳۰
Sport Huancayo
۲
۱
Deportivo Municipal
Finished
۰۰:۰۰
United States
USL Championship
Sacramento Republic FC
۰
۱
Phoenix Rising
Finished
۰۵:۳۰
Atlanta United II
۰
۱
Indy Eleven
Finished
۰۳:۰۰
Tanzania
Premier League
Dodoma
۱
۰
Geita Gold FC
Finished
۱۴:۳۰
Ruvu Shooting
۲
۱
Coastal Union
Finished
۱۶:۳۰
Bulgaria
A PFG
Arda Kardzhali
۱
۰
Hebar 1918 Pazardzhik
Finished
۲۰:۴۵
Uzbekistan
Super League
PFK Qizilqum
۰
۱
Metallurg Bekobod
Finished
۱۷:۰۰
Europe
UEFA Champions League Women Qualification
FC Bayern Munchen (W)
۳
۱
Real Sociedad (W)
Finished
۲۰:۳۰
AS Roma (W)
۴
۱
AC Sparta Prague (W)
Finished
۱۶:۰۰
Serbia
Prva Liga
FK Graficar Beograd
۲
۴
FK Sloboda Uzice
Finished
۱۶:۳۰
Jordan
Jordan League
Sahab SC
۱
۲
Shabab AL Ordun
Finished
۱۸:۳۰
Ma'an
۱
۰
Al Jazeera
Finished
۲۱:۰۰
Romania
Romanian Cup
Viitorul Targu Jiu (ACS Sirineasa)
۰
۱
FC Dinamo Bucuresti
inprogress
۲۲:۰۰
FC Brasov
۱
۲
AFC Hermannstadt
Finished
۱۶:۳۰
CS Concordia Chiajna
۰
۲
Universitatea Cluj
Finished
۱۹:۱۵
CSM Alexandria
۲
۱
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۱۷:۰۰
Mexico
Liga de Expansion
Celaya
۲
۱
CF Atlante
Finished
۰۱:۳۰
Dorados
۰
۲
Leones Negros Guadalajara
Finished
۰۵:۳۵
Cancun FC
۰
۰
Alacranes De Durango
Finished
۰۳:۳۵
Ecuador
Liga Pro Serie B
Indepiendente Juniors
۲
۲
Manta FC
Finished
۰۳:۳۰
Turkey
Cup
Diyarbekirspor Kulubu
۳
۰
Kars 36 Spor
Finished
۱۴:۳۰
Serik Belediyespor
۰
۱
Amasyaspor 1968 FK
Finished
۱۵:۳۰
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
۳
۲
Bigaspor
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Paraense 2nd Division
Uniao Paraense FC
۰
۲
Atletico Paranaense
inprogress
۲۲:۰۰
Esmac PA
۲
۱
Parauapebas PA
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Pernambucano 2
Vera Cruz PE
۰
۱
Atletico Torres PE
inprogress
۲۱:۳۰
Sete De Setembro PE
۲
۰
Santa Fe PE
Finished
۲۱:۳۰
Norway
U19 Cup
Brann U19
۱
۲
Molde U19
Finished
۱۹:۳۰
Sarpsborg 08 U19
۲
۴
Grorud U19
Finished
۱۹:۳۰
Lillestrom U19
۲
۳
Sandnes Ulf U19
Finished
۱۸:۳۰
Valerenga U19
۱
۴
Stromsgodset U19
Finished
۱۸:۰۰
Algeria
U21 League 1
RC Arba U21
۲
۲
MC El Bayadh U21
Finished
۱۸:۳۰
US Biskra U21
۲
۱
NC Magra U21
Finished
۱۸:۳۰
Paradou AC U21
۲
۰
USM Khenchela U21
Finished
۱۸:۳۰
ES Setif U21
۰
۲
CS Constantine U21
Finished
۱۹:۳۰
Norway
Interkretsserie U19
Valerenga U19
۲
۱
Asker U19
Finished
۲۱:۴۵
Eidsvold TF U19
۲
۳
Skeid U19
Finished
۲۱:۴۵
Lillehammer U19
۱
۲
Follo U19
Finished
۲۱:۴۵
Mexico
Liga Premier Serie A
Coras de Nayarit FC
۲
۳
Cimarrones de Sonora FC II
Finished
۰۶:۰۰
Tritones Vallarta MFC
۱
۱
Los Cabos United
Finished
۰۰:۳۰
Escorpiones FC
۲
۱
Sporting Canamy
Finished
۰۰:۳۰
CD Tulancingo
۰
۲
Jaibos Tampico Madero
Finished
۲۰:۳۰
Deportiva Venados
۳
۱
Leviatan FC
Finished
۰۰:۳۰
Tecos
۰
۳
Leones Negros UDG II
Finished
۰۱:۳۰
Tuzos UAZ
۸
۷
Mineros de Fresnillo
Finished
۰۰:۳۰
Aguacateros CD Uruapan
۵
۱
CD Inter Queretaro
Finished
۰۰:۳۰
Colima
۴
۲
Correcaminos II
Finished
۰۱:۳۰
Club Calor
۰
۰
Huracanes Izcalli
Finished
۰۴:۳۰
Chihuahua FC
۶
۰
Mexicali FC
Finished
۰۵:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
Kvarnsvedens IK
۳
۲
Korsnas IF FK
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
VFL Oldenburg
۲
۰
Hansa Luneburg
Finished
۲۱:۰۰
TUS Bersenbruck
۱
۳
Spelle-Venhaus
Finished
۲۱:۳۰
El Salvador
Primera Division
Santa Tecla FC
۱
۲
Alianza FC
Finished
۰۴:۳۰
CD Aguila
۲
۰
CD Chalatenango
Finished
۰۱:۰۰
CD Platense Zacatecoluca
۰
۰
CD Dragon
Finished
۰۰:۴۵
CD Atletico Marte
۰
۰
C.D. FAS
Finished
۰۵:۳۰
Jocoro FC
۰
۰
CD Luis Angel Firpo
Finished
۰۰:۳۰
Paraguay
Copa Paraguay
Libertad Asuncion
۰
۰
Guarani Asuncion
Finished
۰۲:۳۰
Nacional Asuncion
۲
۰
Tacuary
Finished
۰۰:۰۰
Brazil
Paulista Women
Realidade Jovem (W)
۱
۱
Pinda SC (W)
Finished
۲۱:۳۰
Ferroviaria (W)
۲
۰
EC Sao Bernardo (W)
Finished
۰۱:۳۰
Israel
Liga Bet South
AC Hamachtesh Givataim
۱
۰
Hapoel Mahane Yehuda
Finished
۲۱:۰۰
Ahi Acre
۲
۱
Hapoel Ironi Safed
Finished
۲۰:۰۰
United States
USL League One
North Carolina
۲
۱
Central Valley Fuego
Finished
۰۳:۰۰
Uruguay
Copa Uruguay
Defensor Sporting
۲
۰
Club Atletico River Plate
Finished
۰۳:۰۰
Penarol Montevideo
۱
۰
Boston River
Finished
۰۳:۰۰
Cerrito CS
۰
۱
Montevideo City Torque
Finished
۰۳:۳۰
India
Delhi Senior Division
Sudeva Delhi FC
۳
۰
Delhi FC
Finished
۱۲:۴۵
Indian Air Force
۲
۳
Garhwal Heroes FC
Finished
۱۰:۰۰
Denmark
1st Division
Hobro
۱
۰
Fremad Amager
Finished
۲۰:۳۰
United States
NISA
Chattanooga FC
۲
۱
ASC San Diego
Finished
۰۲:۳۰
California Utd Strikers
۳
۱
AC Syracuse Pulse
Finished
۰۵:۳۰
Panama
LPF
CD Plaza Amador
۲
۲
CD Arabe Unido
Finished
۰۵:۰۰
Potros Del Este
۰
۲
Tauro F.C.
Finished
۰۲:۴۵
Veraguas FC
۲
۰
Independiente de La Chorrera
Finished
۰۰:۳۰
India
Super Division Bangalore
Bengaluru B
۱
۰
FC Deccan
Finished
۱۲:۰۰
Bengaluru FC
۰
۵
SC Bengaluru
Finished
۱۴:۰۰
Ireland
Munster Senior League
Blarney United
۰
۲
Rockmount AFC
inprogress
۲۲:۱۵
Finland
Kolmonen
TP-T
۰
۲
NoPS
Finished
۲۰:۳۰
Atlantis H II
۴
۰
Valtti
Finished
۲۰:۴۵
LePa
۰
۵
EIF/Akademi
Finished
۲۰:۳۵
Inter Turku II
۵
۱
PIF II
Finished
۱۹:۰۰
Töölön Taisto
۱
۴
MPS
Finished
۲۰:۴۵
FC Melody
۱
۱۴
TPV Tampere
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Carioca Serie B2
Bonsucesso U20
۰
۰
CF Rio de Janeiro
Finished
۲۱:۳۰
Bulgaria
B PFG
FK Maritsa 1921 Plovdiv
۱
۰
PFC Montana 1921
Finished
۱۷:۳۰
Israel
Liga Alef South
Hapoel Kfar Shelem
۲
۲
Hapoel Bikat HaYarden
Finished
۱۸:۳۰
Macao
FA Cup
Cheng Fung
۲
۲
CDF Benfica
Finished
۱۵:۰۰
Ivory Coast
Ligue 1
Asec Mimosas
۲
۱
Societe Omnisport De L'armée
Finished
۱۹:۳۰
Colombia
Copa Colombia
Junior
۱
۰
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۴:۳۰
Costa Rica
Primera Division
Deportivo Saprissa
۱
۰
AD Guanacasteca
Finished
۰۵:۴۵
CS Cartagines
۱
۲
LD Alajuelense
Finished
۰۳:۳۰
Puntarenas FC
۰
۲
Guadalupe FC
Finished
۰۴:۳۰
Serbia
Cup
Macva Sabac
۰
۲
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
Finished
۱۷:۳۰
Chile
Copa Chile
Universidad Catolica
۱
۰
Universidad de Chile
Finished
۰۰:۰۰
Panama
Liga Prom
UMECIT
۴
۰
Sporting San Miguelito Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Herrera Reserves
۱
۲
Mario Mendez FC
Finished
۰۲:۳۰
San Martin FC
۳
۲
Alianza Panama Reserves
Finished
۰۲:۳۰
India
Manipur State League
NISA Manipur
۱
۴
Tiddim Road Athletic Union FC
Finished
۱۲:۴۵
AIM
۰
۵
NACO
Finished
۱۰:۳۰
Venezuela
Segunda Division
Atletico La Cruz
۰
۲
Angostura FC
Finished
۱۷:۳۰
Armenia
1. Division
Urartu Banants 2
۱
۰
Shirak II
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie B
Ciervos FC
۶
۳
Atletico Angelopolis
Finished
۰۰:۳۰
Ecuador
Copa Ecuador
Independiente Del Valle
۰
۰
Mushuc Runa
Cancelled
۰۳:۳۰
Mongolia
2nd League
Kharaatsai
۴
۲
Deren II
Finished
۱۱:۳۰
Russia
FNL 2, Group 3
FC Balashikha
۲
۰
SKA Khabarovsk II
Finished
۱۴:۳۰
Saturn Ramenskoye
۲
۱
Dynamo Vladivostok
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Supreme Division Women
Yenisey Krasnoyarsk (W)
۴
۰
Krasnodar FK (W)
Finished
۱۵:۳۰